55126 THOMAS RD

CALLAHAN, Florida 32011 · Nassau County · Parcel 152N25000000010070

$270 902
Assessed Value
$288 321
Market Value
Annual Tax
$245 902
Taxable Value
Ownership
OwnerARMSTRONG DORIS C EST
Mailing AddressC/O DHAYYAT JANET ARMSTRONG CALLAHAN FL 32011
Property Details
Year Built1982
Living Area2 282 sq ft
Lot Size43 560 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$45 000
Just (Market) Value$288 321
Assessed Value$270 902
Exemptions-$25 000
Taxable Value$245 902