45085 COLSON RD

CALLAHAN, Florida 32011 · Nassau County · Parcel 192N25000000660000

$57 978
Assessed Value
$60 725
Market Value
Annual Tax
$54 653
Taxable Value
Ownership
OwnerWALKER DOUGLAS
Mailing Address45010 JOHNSON ROAD CALLAHAN FL 32011
Property Details
Year Built1958
Living Area857 sq ft
Lot Size6 098 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$3 150
Just (Market) Value$60 725
Assessed Value$57 978
Exemptions-$3 325
Taxable Value$54 653