394 CONTINUUM LOOP

YULEE, Florida 32097 · Nassau County · Parcel 503N27100402310000

$580 295
Assessed Value
$580 295
Market Value
Annual Tax
$580 295
Taxable Value
Ownership
OwnerMCCARTER JAMES BRIAN & KELLEY
Mailing Address394 CONTINUUM LOOP YULEE FL 32097
Property Details
Year Built2024
Living Area3 163 sq ft
Lot Size9 090 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$85 000
Building Value$495 295
Just (Market) Value$580 295
Assessed Value$580 295
Taxable Value$580 295
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de octubre de 2024 $657 700 01