384 ECLIPTIC LOOP

YULEE, Florida 32097 · Nassau County · Parcel 503N27100700070000

$324 394
Assessed Value
$324 394
Market Value
Annual Tax
$324 394
Taxable Value
Ownership
OwnerMASON SUSAN R
Mailing Address384 ECLIPTIC LOOP YULEE FL 32097
Property Details
Year Built2024
Living Area1 830 sq ft
Lot Size5 826 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$60 000
Building Value$264 394
Just (Market) Value$324 394
Assessed Value$324 394
Taxable Value$324 394
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de diciembre de 2024 $388 400 01