362 CONTINUUM LOOP

YULEE, Florida 32097 · Nassau County · Parcel 503N27100402270000

$518 400
Assessed Value
$518 400
Market Value
Annual Tax
$518 400
Taxable Value
Ownership
OwnerMCCARTT MARK JULIE TRUST
Mailing Address362 CONTINUUM LOOP YULEE FL 32097
Property Details
Year Built2024
Living Area2 370 sq ft
Lot Size8 390 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$85 000
Building Value$433 400
Just (Market) Value$518 400
Assessed Value$518 400
Taxable Value$518 400
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de marzo de 2024 $559 400 01