36127 MATT DYLAN DR

CALLAHAN, Florida 32011 · Nassau County · Parcel 022N24000000040070

$49 837
Assessed Value
$119 672
Market Value
Annual Tax
$24 837
Taxable Value
Ownership
OwnerWILLIAMS JAMES M
Mailing Address36127 MATT DYLAN DR CALLAHAN FL 32011
Property Details
Year Built1992
Living Area1 881 sq ft
Lot Size43 560 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$45 000
Just (Market) Value$119 672
Assessed Value$49 837
Exemptions-$25 000
Taxable Value$24 837