354 CONTINUUM LOOP

YULEE, Florida 32097 · Nassau County · Parcel 503N27100402260000

$463 867
Assessed Value
$463 867
Market Value
Annual Tax
$438 867
Taxable Value
Ownership
OwnerDICKSTEIN RICHARD J
Mailing Address354 CONTINUUM LOOP YULEE FL 32097
Property Details
Year Built2024
Living Area2 293 sq ft
Lot Size7 757 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$85 000
Building Value$378 867
Just (Market) Value$463 867
Assessed Value$463 867
Exemptions-$50 722
Taxable Value$438 867
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de febrero de 2024 $579 300 01