35182 KEITH RD

CALLAHAN, Florida 32011 · Nassau County · Parcel 262N24000000040060

$34 665
Assessed Value
$106 359
Market Value
Annual Tax
$9 665
Taxable Value
Ownership
OwnerNORTON KENNETH E & BRENDA K
Mailing Address35182 KEITH ROAD CALLAHAN FL 32011
Property Details
Year Built1983
Living Area1 280 sq ft
Lot Size66 211 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$68 400
Just (Market) Value$106 359
Assessed Value$34 665
Exemptions-$25 000
Taxable Value$9 665