325 CONTINUUM LOOP

YULEE, Florida 32097 · Nassau County · Parcel 503N27100402600000

$412 898
Assessed Value
$476 843
Market Value
Annual Tax
$387 898
Taxable Value
Ownership
OwnerTOOP GEORGANN
Mailing Address325 CONTINUUM LOOP YULEE FL 32097
Property Details
Year Built2024
Living Area2 345 sq ft
Lot Size6 000 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$85 000
Building Value$391 843
Just (Market) Value$476 843
Assessed Value$412 898
Exemptions-$50 722
Taxable Value$387 898
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de mayo de 2024 $523 500 01