28153 JACKSON TRL

HILLIARD, Florida 32046 · Nassau County · Parcel 304N24000000130030

$44 646
Assessed Value
$120 956
Market Value
Annual Tax
$19 646
Taxable Value
Ownership
OwnerCARR LAURIE A
Mailing Address28153 JACKSON TRAIL HILLIARD FL 32046
Property Details
Year Built2000
Living Area1 620 sq ft
Lot Size43 995 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$45 450
Just (Market) Value$120 956
Assessed Value$44 646
Exemptions-$25 000
Taxable Value$19 646