27421 CONNER NELSON RD

HILLIARD, Florida 32046 · Nassau County · Parcel 113N23202000220000

$213 533
Assessed Value
$213 533
Market Value
Annual Tax
$213 533
Taxable Value
Ownership
OwnerGODSEY KIMBERLY H
Mailing Address27421 CONNER NELSON RD HILLIARD FL 32046
Property Details
Year Built2024
Living Area800 sq ft
Lot Size435 600 sq ft
Use Code007
Valuation Breakdown
Land Value$195 000
Building Value$18 533
Just (Market) Value$213 533
Assessed Value$213 533
Taxable Value$213 533