250 CONTINUUM LOOP

YULEE, Florida 32097 · Nassau County · Parcel 503N27100402160000

$374 608
Assessed Value
$530 582
Market Value
Annual Tax
$349 608
Taxable Value
Ownership
OwnerGUARINO REVOCABLE TRUST
Mailing Address250 CONTINUUM LOOP YULEE FL 32097
Property Details
Year Built2024
Living Area2 714 sq ft
Lot Size11 353 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$85 000
Building Value$445 582
Just (Market) Value$530 582
Assessed Value$374 608
Exemptions-$50 722
Taxable Value$349 608
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de octubre de 2024 $730 400 01