885 NE 90 ST

Unincorporated County, Florida 33138 · Miami-Dade County · Parcel 3032060250100

$1 987 461
Assessed Value
$1 987 461
Market Value
Annual Tax
$1 987 461
Taxable Value
Ownership
OwnerVERONIQUE LESTRADE SFARA TRS
Mailing Address885 NE 90 ST MIAMI FL
Property Details
Year Built2024
Living Area4 298 sq ft
Lot Size9 975 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$698 250
Building Value$1 289 211
Just (Market) Value$1 987 461
Assessed Value$1 987 461
Taxable Value$1 987 461