7360 SW 82 ST E102

Unincorporated County, Florida 33143 · Miami-Dade County · Parcel 3040350471650

$46 261
Assessed Value
$146 567
Market Value
Annual Tax
$21 261
Taxable Value
Ownership
OwnerJENNIFER SARMIENTO
Mailing Address7360 SW 82 ST #E102 MIAMI FL 33143
Property Details
Year Built1968
Living Area635 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$146 567
Assessed Value$46 261
Exemptions-$25 000
Taxable Value$21 261