541 W 24 ST

Hialeah, Florida 33010 · Miami-Dade County · Parcel 0430120101090

$466 150
Assessed Value
$466 150
Market Value
Annual Tax
$466 150
Taxable Value
Ownership
OwnerGILBERTO AGUILA
Mailing Address5735 W 12 LN HIALEAH FL
Property Details
Year Built2024
Living Area1 959 sq ft
Lot Size3 520 sq ft
Use Code008
Valuation Breakdown
Land Value$158 400
Building Value$307 750
Just (Market) Value$466 150
Assessed Value$466 150
Taxable Value$466 150