470 CAMPANA AVE

Coral Gables, Florida 33156 · Miami-Dade County · Parcel 0351070070280

$3 132 590
Assessed Value
$4 258 660
Market Value
Annual Tax
$3 107 590
Taxable Value
Ownership
OwnerEDUARDO J ARAZOZA &W SARA R
Mailing Address470 CAMPANA AVE CORAL GABLES FL 33156
Property Details
Year Built2024
Living Area5 979 sq ft
Lot Size20 136 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$1 812 240
Building Value$2 446 420
Just (Market) Value$4 258 660
Assessed Value$3 132 590
Exemptions-$50 722
Taxable Value$3 107 590