413 SWALLOW DR 3

Miami Springs, Florida 33166 · Miami-Dade County · Parcel 0531180580030

$49 273
Assessed Value
$158 681
Market Value
Annual Tax
$24 273
Taxable Value
Ownership
OwnerDAVID DELONGCHAMP
Mailing Address413 SWALLOW DRIVE #3 MIAMI SPRINGS FL
Property Details
Year Built1973
Living Area726 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$158 681
Assessed Value$49 273
Exemptions-$25 000
Taxable Value$24 273