391 E 4 AVE 8

Hialeah, Florida 33010 · Miami-Dade County · Parcel 0431170191100

$27 797
Assessed Value
$99 086
Market Value
Annual Tax
$2 797
Taxable Value
Ownership
OwnerMANUEL PEREZ SARROCA
Mailing Address391 EAST 4 AVE UNIT 8 HIALEAH FL
Property Details
Year Built1949
Use Code005
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$99 086
Assessed Value$27 797
Exemptions-$25 000
Taxable Value$2 797