3205 W 16 AVE C46

Hialeah, Florida 33012 · Miami-Dade County · Parcel 0430110150430

$45 584
Assessed Value
$98 400
Market Value
Annual Tax
$20 584
Taxable Value
Ownership
OwnerLOURDES C NAVARRO
Mailing Address3205 W 16 AVE #C46 HIALEAH FL 33012
Property Details
Year Built1968
Living Area1 210 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$98 400
Assessed Value$45 584
Exemptions-$25 000
Taxable Value$20 584