228 WASHINGTON AVE 3

Miami Beach, Florida 33139 · Miami-Dade County · Parcel 0242030730030

$49 966
Assessed Value
$149 006
Market Value
Annual Tax
$24 966
Taxable Value
Ownership
OwnerNOEL NUNEZ
Mailing Address228 WASHINGTON AVE #3 MIAMI BEACH FL 33139
Property Details
Year Built1958
Living Area580 sq ft
Use Code005
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$149 006
Assessed Value$49 966
Exemptions-$25 000
Taxable Value$24 966