2035 ALI BABA AVE

Opa-locka, Florida 33054 · Miami-Dade County · Parcel 0821220031420

$374 115
Assessed Value
$374 115
Market Value
Annual Tax
$374 115
Taxable Value
Ownership
Owner2035ALIBABA LLC
Mailing Address12160 LAKE VISTA DR WILLIS TX
Property Details
Year Built2024
Living Area1 377 sq ft
Lot Size2 400 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$74 400
Building Value$299 715
Just (Market) Value$374 115
Assessed Value$374 115
Taxable Value$374 115