20230 NE 2 AVE U11

Miami Gardens, Florida 33179 · Miami-Dade County · Parcel 3411360360430

$38 172
Assessed Value
$116 871
Market Value
Annual Tax
$13 172
Taxable Value
Ownership
OwnerPAULINE ALCOCK
Mailing Address20230 NE 2 AVE UNIT U11 MIAMI FL 33179
Property Details
Year Built1974
Living Area1 041 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$116 871
Assessed Value$38 172
Exemptions-$51 344
Taxable Value$13 172