14101 NW 24 AVE

Opa-locka, Florida 33054 · Miami-Dade County · Parcel 0821220140410

$38 584
Assessed Value
$250 711
Market Value
Annual Tax
$13 584
Taxable Value
Ownership
OwnerLAQUITA Y WOOTEN
Mailing Address14101 NW 24 AVE OPA LOCKA FL 33054
Property Details
Year Built1950
Living Area694 sq ft
Lot Size5 735 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$166 392
Just (Market) Value$250 711
Assessed Value$38 584
Exemptions-$25 000
Taxable Value$13 584