13655 NE 10 AVE 110

North Miami, Florida 33161 · Miami-Dade County · Parcel 0622190800100

$27 515
Assessed Value
$139 765
Market Value
Annual Tax
$2 515
Taxable Value
Ownership
OwnerROULBERT ELISEE JTRS
Mailing Address13655 NE 10 AVE #110 NORTH MIAMI FL
Property Details
Year Built1968
Living Area864 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$139 765
Assessed Value$27 515
Exemptions-$25 000
Taxable Value$2 515