1325 SESAME ST

Opa-locka, Florida 33054 · Miami-Dade County · Parcel 0821210021080

$577 290
Assessed Value
$577 290
Market Value
Annual Tax
$577 290
Taxable Value
Ownership
OwnerYASNIEL GONZALEZ LUGO
Mailing Address1325 SESAME ST OPA LOCKA FL
Property Details
Year Built2024
Living Area2 205 sq ft
Lot Size6 450 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$177 375
Building Value$399 915
Just (Market) Value$577 290
Assessed Value$577 290
Taxable Value$577 290
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de agosto de 2024 $100 11
1 de junio de 2024 $542 000 01