NO SITUS

MORRISTON, Florida 32668 · Marion County · Parcel 05788-001-17

$3 586
Assessed Value
$312 124
Market Value
Annual Tax
$3 586
Taxable Value
Ownership
OwnerPETROSKE-SOUSA ELIZABETH
Mailing Address1016 SANIBEL DR HOLLYWOOD FL 33019
Property Details
Lot Size436 036 sq ft
Use Code063
Valuation Breakdown
Land Value$1 772
Building Value$1 814
Just (Market) Value$312 124
Assessed Value$3 586
Taxable Value$3 586
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de abril de 2024 $410 000 01