5360 SE 34TH CT

OCALA, Florida 34480 · Marion County · Parcel 3582-130-002

$36 084
Assessed Value
$61 064
Market Value
Annual Tax
$11 084
Taxable Value
Ownership
OwnerGULLION GEORGE ROY
Mailing Address5360 SE 34TH CT OCALA FL 34480
Property Details
Year Built1968
Living Area1 248 sq ft
Lot Size14 685 sq ft
Use Code002
Valuation Breakdown
Land Value$11 459
Just (Market) Value$61 064
Assessed Value$36 084
Exemptions-$25 000
Taxable Value$11 084
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de septiembre de 2025 $100 11
1 de septiembre de 2025 $100 11