3327 SE 138TH PL

SUMMERFIELD, Florida 34491 · Marion County · Parcel 41520-001-02

$27 107
Assessed Value
$182 851
Market Value
Annual Tax
$2 107
Taxable Value
Ownership
OwnerROSS CHRISTOPHER LYNN
Mailing Address3331 SE 138TH PL SUMMERFIELD FL 34491
Property Details
Year Built1985
Living Area840 sq ft
Lot Size435 600 sq ft
Use Code063
Valuation Breakdown
Land Value$18 864
Just (Market) Value$182 851
Assessed Value$27 107
Exemptions-$25 000
Taxable Value$2 107