1744 SE 164TH CIR

OCKLAWAHA, Florida 32179 · Marion County · Parcel 3255-001-023

$46 164
Assessed Value
$80 235
Market Value
Annual Tax
$21 164
Taxable Value
Ownership
OwnerHAY JAMES
Mailing Address1744 SE 164TH CIR OCKLAWAHA FL 32179
Property Details
Year Built1976
Living Area832 sq ft
Lot Size23 690 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$14 322
Just (Market) Value$80 235
Assessed Value$46 164
Exemptions-$25 000
Taxable Value$21 164