10 FISHER LOOP

OCKLAWAHA, Florida 32179 · Marion County · Parcel 9036-1132-09

$253 568
Assessed Value
$253 568
Market Value
Annual Tax
$253 568
Taxable Value
Ownership
OwnerLEYDA DOMINICK GEORGE
Mailing Address10 FISHER LOOP OCKLAWAHA FL 32179
Property Details
Year Built2024
Living Area1 668 sq ft
Lot Size17 100 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$13 500
Building Value$240 068
Just (Market) Value$253 568
Assessed Value$253 568
Taxable Value$253 568
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de junio de 2024 $304 900 01