1 OLIVE RD

OCALA, Florida 34472 · Marion County · Parcel 9012-0187-08

$257 293
Assessed Value
$257 293
Market Value
Annual Tax
$257 293
Taxable Value
Ownership
OwnerPATNAIK SHALINI
Mailing Address528 SHOREBIRD CIR REDWOOD CITY CA 94065
Property Details
Year Built2024
Living Area1 612 sq ft
Lot Size11 875 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$23 000
Building Value$234 293
Just (Market) Value$257 293
Assessed Value$257 293
Taxable Value$257 293
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de mayo de 2024 $299 900 01