1 OLIVE PL

OCALA, Florida 34472 · Marion County · Parcel 9012-0191-11

$155 631
Assessed Value
$155 631
Market Value
Annual Tax
$155 631
Taxable Value
Ownership
OwnerOCALA FREEDOM INVESTMENTS LLC
Mailing Address1911 MORNING DR ORLANDO FL 32809
Property Details
Year Built2024
Living Area1 006 sq ft
Lot Size10 625 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$23 000
Building Value$132 631
Just (Market) Value$155 631
Assessed Value$155 631
Taxable Value$155 631
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de diciembre de 2024 $100 11
1 de febrero de 2024 $100 11