1 LOCUST LOOP PASS

OCALA, Florida 34472 · Marion County · Parcel 9033-1101-10

$238 538
Assessed Value
$238 538
Market Value
Annual Tax
$213 538
Taxable Value
Ownership
OwnerTHOMAS ANDREW
Mailing Address1 LOCUST LOOP PASS OCALA FL 34472
Property Details
Year Built2024
Living Area1 479 sq ft
Lot Size12 125 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$22 000
Building Value$216 538
Just (Market) Value$238 538
Assessed Value$238 538
Exemptions-$50 722
Taxable Value$213 538
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de mayo de 2024 $248 000 01