1 JUNIPER TRAIL CRSE

OCALA, Florida 34480 · Marion County · Parcel 9025-0649-19

$86 945
Assessed Value
$196 134
Market Value
Annual Tax
$61 945
Taxable Value
Ownership
OwnerABBETT LEVI
Mailing Address1 JUNIPER TRAIL CRSE OCALA FL 34480
Property Details
Year Built2005
Living Area1 362 sq ft
Lot Size11 750 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$25 000
Just (Market) Value$196 134
Assessed Value$86 945
Exemptions-$50 722
Taxable Value$61 945