9445 BARNACLE LN

PARRISH, Florida 34219 · Manatee County · Parcel 606275259

$577 386
Assessed Value
$577 386
Market Value
Annual Tax
$552 386
Taxable Value
Ownership
OwnerSWEARINGEN, DONALD C
Mailing Address9445 BARNACLE LN PARRISH FL 34219
Property Details
Year Built2024
Living Area2 522 sq ft
Lot Size9 267 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$95 200
Building Value$482 186
Just (Market) Value$577 386
Assessed Value$577 386
Exemptions-$50 722
Taxable Value$552 386
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de junio de 2024 $764 100 01