9443 COASTLINE WAY

PARRISH, Florida 34219 · Manatee County · Parcel 606270609

$350 946
Assessed Value
$350 946
Market Value
Annual Tax
$350 946
Taxable Value
Ownership
OwnerMESSINA, STEPHEN J
Mailing Address9443 COASTLINE WAY PARRISH FL 34219
Property Details
Year Built2024
Living Area1 563 sq ft
Lot Size5 393 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$79 900
Building Value$271 046
Just (Market) Value$350 946
Assessed Value$350 946
Taxable Value$350 946
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de marzo de 2024 $452 500 01