9369 BARRIER COAST TRL

PARRISH, Florida 34219 · Manatee County · Parcel 606265309

$461 731
Assessed Value
$461 731
Market Value
Annual Tax
$461 731
Taxable Value
Ownership
OwnerGRABAU, SHARON J
Mailing Address9369 BARRIER COAST TRL PARRISH FL 34219
Property Details
Year Built2024
Living Area1 881 sq ft
Lot Size6 000 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$79 900
Building Value$381 831
Just (Market) Value$461 731
Assessed Value$461 731
Taxable Value$461 731
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de febrero de 2025 $516 000 01
1 de marzo de 2024 $1 806 900 05