9332 BARRIER COAST TRL

PARRISH, Florida 34219 · Manatee County · Parcel 606264659

$493 493
Assessed Value
$493 493
Market Value
Annual Tax
$463 493
Taxable Value
Ownership
OwnerNOEL, MICHELLE
Mailing Address9332 BARRIER COAST TRL PARRISH FL 34219
Property Details
Year Built2024
Living Area2 075 sq ft
Lot Size6 000 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$90 100
Building Value$403 393
Just (Market) Value$493 493
Assessed Value$493 493
Exemptions-$50 722
Taxable Value$463 493
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de noviembre de 2024 $605 100 01
1 de abril de 2024 $10 270 000 05