931 BYRON LN

SARASOTA, Florida 34243 · Manatee County · Parcel 6617710709

$39 302
Assessed Value
$116 450
Market Value
Annual Tax
$14 302
Taxable Value
Ownership
OwnerWAGNER, TIMOTHY D
Mailing Address931 BYRON LN SARASOTA FL 34243
Property Details
Year Built1973
Living Area1 152 sq ft
Use Code004
Valuation Breakdown
Just (Market) Value$116 450
Assessed Value$39 302
Exemptions-$25 000
Taxable Value$14 302