9246 BARRIER COAST TRL

PARRISH, Florida 34219 · Manatee County · Parcel 606259759

$652 669
Assessed Value
$652 669
Market Value
Annual Tax
$652 669
Taxable Value
Ownership
OwnerDIGRAZIA, JENNIFER
Mailing Address9246 BARRIER COAST TRL PARRISH FL 34219
Property Details
Year Built2024
Living Area3 020 sq ft
Lot Size6 371 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$90 100
Building Value$562 569
Just (Market) Value$652 669
Assessed Value$652 669
Taxable Value$652 669
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de septiembre de 2024 $764 100 01
1 de marzo de 2024 $1 806 900 05