9234 GULF HAVEN DR

PARRISH, Florida 34219 · Manatee County · Parcel 650942009

$350 154
Assessed Value
$350 154
Market Value
Annual Tax
$350 154
Taxable Value
Ownership
OwnerFERNALD, GARY
Mailing Address756 OAK STREET SAINT PETERSBURG FL 33701
Property Details
Year Built2024
Living Area1 444 sq ft
Lot Size3 922 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$65 025
Building Value$285 129
Just (Market) Value$350 154
Assessed Value$350 154
Taxable Value$350 154
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de septiembre de 2025 $310 200 01