9221 SAND DUNE CV

PARRISH, Florida 34219 · Manatee County · Parcel 606268209

$504 795
Assessed Value
$504 795
Market Value
Annual Tax
$504 795
Taxable Value
Ownership
OwnerRIANO, JAMES E
Mailing Address9221 SAND DUNE CV PARRISH FL 34219
Property Details
Year Built2024
Living Area2 258 sq ft
Lot Size6 250 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$79 900
Building Value$424 895
Just (Market) Value$504 795
Assessed Value$504 795
Taxable Value$504 795
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de julio de 2024 $661 800 01
1 de febrero de 2024 $3 092 900 05