9180 SANDY BLUFFS CIR

PARRISH, Florida 34219 · Manatee County · Parcel 651701509

$289 599
Assessed Value
$289 599
Market Value
Annual Tax
$289 599
Taxable Value
Ownership
OwnerISKANDAR, REZA P
Mailing Address6135 NORTH RAVENSWOOD AVENUE APT 4 CHICAGO IL 60660
Property Details
Year Built2024
Living Area1 537 sq ft
Lot Size6 845 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$75 013
Building Value$214 586
Just (Market) Value$289 599
Assessed Value$289 599
Taxable Value$289 599
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de octubre de 2024 $413 600 01