9164 SANDY BLUFFS CIR

PARRISH, Florida 34219 · Manatee County · Parcel 651701309

$338 752
Assessed Value
$338 752
Market Value
Annual Tax
$313 752
Taxable Value
Ownership
OwnerBRUNSTING, RICHARD L
Mailing Address9164 SANDY BLUFFS CIR PARRISH FL 34219
Property Details
Year Built2024
Living Area2 112 sq ft
Lot Size5 175 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$75 013
Building Value$263 739
Just (Market) Value$338 752
Assessed Value$338 752
Exemptions-$50 722
Taxable Value$313 752
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de septiembre de 2024 $438 200 01