9028 SUNRAY CV

PARRISH, Florida 34219 · Manatee County · Parcel 606254959

$568 775
Assessed Value
$568 775
Market Value
Annual Tax
$568 775
Taxable Value
Ownership
OwnerSPATOLA, KENNETH, A TRUST DTD
Mailing Address9028 SUNRAY CV PARRISH FL 34219
Property Details
Year Built2024
Living Area2 508 sq ft
Lot Size8 000 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$90 100
Building Value$478 675
Just (Market) Value$568 775
Assessed Value$568 775
Taxable Value$568 775
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de abril de 2024 $781 000 01