8949 WINDLASS CV

PARRISH, Florida 34219 · Manatee County · Parcel 606295759

$362 555
Assessed Value
$362 555
Market Value
Annual Tax
$362 555
Taxable Value
Ownership
OwnerST HILAIRE, MAXWELL JOSEPH
Mailing Address8949 WINDLASS COVE PARRISH FL 34219
Property Details
Year Built2024
Living Area2 218 sq ft
Lot Size7 200 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$66 300
Building Value$296 255
Just (Market) Value$362 555
Assessed Value$362 555
Taxable Value$362 555
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de noviembre de 2024 $494 000 01
1 de enero de 2024 $79 500 37