8918 BAY LEAF DR

PARRISH, Florida 34219 · Manatee County · Parcel 650965059

$365 385
Assessed Value
$365 385
Market Value
Annual Tax
$365 385
Taxable Value
Ownership
OwnerEARLES, SHALYNN LAUREN PADGETT
Mailing Address8918 BAY LEAF DR PARRISH FL 34219
Property Details
Year Built2024
Living Area2 893 sq ft
Lot Size6 482 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$65 025
Building Value$300 360
Just (Market) Value$365 385
Assessed Value$365 385
Taxable Value$365 385
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de febrero de 2025 $419 900 01