8902 COASTAL KEY WAY

PARRISH, Florida 34219 · Manatee County · Parcel 606258109

$611 379
Assessed Value
$611 379
Market Value
Annual Tax
$611 379
Taxable Value
Ownership
OwnerMURPHY, RAYMOND J
Mailing Address8902 COASTAL KEY WAY PARRISH FL 34219
Property Details
Year Built2024
Living Area2 508 sq ft
Lot Size9 108 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$95 200
Building Value$516 179
Just (Market) Value$611 379
Assessed Value$611 379
Taxable Value$611 379