8839 WINDLASS CV

PARRISH, Florida 34219 · Manatee County · Parcel 606294809

$340 709
Assessed Value
$340 709
Market Value
Annual Tax
$340 709
Taxable Value
Ownership
OwnerELLIOTT, CHARLES
Mailing Address8839 WINDLASS COVE PARRISH FL 34219
Property Details
Year Built2024
Living Area2 178 sq ft
Lot Size6 000 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$66 300
Building Value$274 409
Just (Market) Value$340 709
Assessed Value$340 709
Taxable Value$340 709
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de febrero de 2024 $412 600 01