8728 SUNSET PARK TRL

PARRISH, Florida 34219 · Manatee County · Parcel 650958759

$286 158
Assessed Value
$286 158
Market Value
Annual Tax
$286 158
Taxable Value
Ownership
OwnerLESTER, ALANA FAITH
Mailing Address8728 SUNSET PARK TRL PARRISH FL 34219
Property Details
Year Built2024
Living Area1 810 sq ft
Lot Size6 344 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$65 025
Building Value$221 133
Just (Market) Value$286 158
Assessed Value$286 158
Taxable Value$286 158
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de diciembre de 2024 $344 900 01